2015 En Güzel Vestiyer Modelleri

2015 En Güzel Vestiyer Modelleri


2015 Modern Vestiyer Modelleri

2015 En Güzel Vestiyer Modelleri

En güzel vestiyer modelleri ve modern vestiyer modelleri ile ilgili bilmek istedikleriniz ve sizin için hazırladığımız resimler sitemizde.

Her yıl olduğu gibi bu yılda ev mobilyasının vazgeçilmezi olan vestiyer modellerini sizlere tanıtmaya çalışacağız. Vestiyerler eve ilk girildiğinde insanların karşılaşacakları mobilyalar olduklarından evinize gelen bir misafirin eviniz hakkındaki ilk izlenimlerini de oluşturur. Eve gelen misafirinizde bıraktığınız ilk izlenimler sizin için de çok önemliyse vestiyer modellerini seçerken çok dikkat etmeniz gerektiğini unutmayın.

Vestiyer modelini seçerken evinizin konseptine uygun olması en çok dikkat etmeniz gereken konulardan biridir. Sadece vestiyerler değil evinizin bütün mobilyaları birbiriyle uyum içinde olmazsa tek başına ne kadar güzel olursa olsun bir bütün şeklinde güzel görünmeyecektir. Buda demek oluyorki vestiyer modelini seçerken ilk başta çok güzxel olmasına değil elbetteki evinizdeki diğer mobilyalarla uyumuna baklmalısınız.

Vestiyer modellerinin bir çok çeşidi vardır. Bunlar sürgülü vestiyer modelleriaynalı vestiyer modelleri veya köşe vestiyer modelleri gibi. Evinizin konseptine hangisi uyuyorsa tercihinizi ondan yana kullanabilirsiniz.

2015 yılında da diğer yıllarda olduğu gibi vestiyer modelleri mobilyalarınızın içindeki değerini korumaktadır. Çünkü ilk görülen moilya olduğundan ilk izlenim önemlidir. Yeni yılda da vestiyer modellerinden en çok tercih edilenler sürgü kapaklı ve aynalı vestiyer modelleridir. Kullanışlılık bakımından bakacak olursanız sürgülü vestiyer modelleri daha çok tercih edilmekte. Hem sürgülü kapakları yer kaplamaz aynı zamanda kapakların arkaları aynalarla kaplanarak iki çeşidi birden yakalamış olursunuz. Zaten günümüzde de sürgülü vestiyer modellerinin çok fazla tercih edilmesindeki başlıca etkende bunlardır.

Vestiyer modelleri denilince ilk akla gelen markaların başında İstikbal vestiyer modelleri olmktadır.Vestiyer fiyatları ise bütcenize göre değişirken, İstikbal vestiyer modelleri 800 TL den başlayıp 4000 TL ye kadar çıkabilmektedir. Ya da tanıdırğınız bir mobilya üreticisi varsa kendi isteğinize göre evinizin ölçüsü alınarak istediğiniz modelde vestiyer modeli yaptırabilirsiniz. Ki bu da evinize en çok yakışacak vestiyer modeli olacaktır.