Örgü Şal Modelleri 2014

Örgü Şal Modelleri 2014


Örgü Şal Modelleri 2014

Hazır şal modellerine göre en çok tercih edilen örgü şal modelleri kadınların daha fazla tercih ettiği şal modelleridir. Bu da demek oluyor ki kadınlar hazır giyim yerine kendi el emeği göz nuru örgü şal modellerini daha çok benimsiyorlar.

Elbetteki bunun böyle olmasında insanların kendi yaptıklarının her zaman daha önemli olmasından kaynaklanmakta. Son zamanlardaboyun şal modelleri oldukça moda oldu. Görünümünün fulara benzemesiyle birlikte hem yaz hem de kışın soğuğunda rahatlıklaörgü şal modellerini kullanabilirsiniz.

Tercihinize göre tış işi örgü şal modeli ya da şiş ile örgü yapabilirsiniz. Eğer kışlık örgü şal modeli düşünüyorsanız şişle örmenizde fayda var. daha sık ve daha kalın örebilmeniz için. Yok eğer daha çok yazlık olsun istiyorsanız tığ ile örebilirsiniz. Seçim tamamen sizin.

Boyun şal modelleri hemen hemen bütün elbiselerinizin üzerine rahatlıkla giyebilirsiniz. İster montunuzun isterseniz kabanınızın üzerinde rahatça giyebilirsiniz. Ya da dekolteli bir elbisenin önünü kapatmak için de boyun şalı modellerini giyebilirsiniz. Veya sade ve düz bir kazağın üzerine giyerek giyiminizi biraz canlandırabilirsiniz.

Ayrıca çeşitli çiçek motifleri ile de şallarınızı süsleyebilirsiniz. Boyun şalı örnekleri diğer büyük şallara göre daha kolay ve kısa sürdüğü için zevkli ve çabucak bitirebilirsiniz.

Yeni sezonda bayanlarda bürümcük görünümlü boyun şalları en çok öne çıkan şal modellerinden. Resimlerini görünce siz de beğeneceksiniz.Ne kadar zor görünse de bu çeşit çeşit boyun şalı modelleri oldukça kolay ve basittir. Sizler için derlemiş olduğumuz boyun şal modellerini inceleyip beğendiğiniz bir tanesini hemen örmeye başlayabilirsiniz.