Sana Bir Sır Vereceğim Tilkinin Söylediği Şarkılar

Sana Bir Sır Vereceğim Tilkinin Söylediği Şarkılar


Sana Bir Sır Vereceğim Tilkinin Söylediği Şarkılar

 Sana Bir Sır Vereceğim Tilkinin Söylediği Şarkılar

FOX TV‘de bu akşam 5 Temmuz 2015 tarihinde yaz döneminde ekranlara kilitleyecek bir dizi olan SANA BİR SIR VERECEĞİM adlı dizi başlıyor. Fox Tv bir kaç dizi ile daha yaz sezonunda karşımızda olacak ve bunların içinde olan Sana Bir Sır Vereceğim dizisi uzun zamandır beklenen olup özellikle genç grubun ilgisini çekeceğe benziyor.

Sizlere bu yazımızda yeni başlayacak olan Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizi hakkında bilgiler oyuncu kadrosu dizinin konusu gibi bilgiler vereceğiz.

Peki bu Sana Bir Sır Vereceğim dizi oyuncuları kimler olacak?
Sana Bir Sır Vereceğim Dizisi Konusu Nasıl Olacak?

İşte Sana Bir Sır Vereceğim Dizisi Konusu…

Eğlenceli, Sıcak ve Fantastik bir dizi olan Sana Bir Sır Vereceğim;
Bir annenin kabusla uyandığı bir anda gözlerinin önünde kaçırılan kızının peşine düşmesi ve yardım istediği polisler tarafından hayal kırıklığına uğrayan annenin ve;
Bir başka tarafta ise bir baba, yani oğluna hem annelik hemde babalık yapmış ve kendisinin sahip olduğu olağanüstü güçlerinin peşinde olanlara karşı oğlunu korumaya çalışan bir baba olacak.
Ve birde delikanlı, zihin okuyan ve düşünce gücü ile nesneleri harekat ettirebilen sokakta başı belaya girince kendini görünmez yapma yeteneği olan bir genç delikanlı,
Genç kızımız ise vücudunda ürettiği aşırı elektrik yüzünden sevdiği adama bile dokunamayan genç kızın hayatlarını anlatan bu dizi bayağı renkli olacağa benziyor.

Sana Bir Sır Vereceğim Tilkinin Söylediği Şarkılar 2 Ağustos